Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Sort og rød komposisjon 1969

Fargelitografi
Arket: 67,5x55, Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 69.

Nummerert nede t.v.: 66/250

Oeuvrekat.nr. 56

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 5 100