Storstein, Aage(1900-1983)
Piperøker 1948
Olje på plate
53x40
Signert og datert nede t.h.: Storstein -48
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Piperøker 1948".
Jubileumsutstilling, Stenersenmuseet 2001, kat.nr. 30?
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 200–9 600EUR 5 900–7 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000