Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Stalheim

Olje på plate, oppklebet på lerret
52x40
Signert nede t.v.: A. Askevold

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 28 000