Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Stalheim
Olje på plate, oppklebet på lerret
52x40
Signert nede t.v.: A. Askevold
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000