Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Bodø havn syd

Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Abend Nörtlicht Norwegen.

Galleri Saltstraumen 1981

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 150 000