Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Krantz, Nils (1886-1954)
Landskap, Geiranger 1930

Olje på lerret
66,5x86,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 30

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nils Krantz "Landskab" Geiranger".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1936, kat.nr. 133.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900