Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Jorde, Lars (1865-1939)
Interiør med pike ved vaskestamp 1921

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 21

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900

Tilslag NOK 29 000