Jorde, Lars(1865-1939)
Interiør med pike ved vaskestamp 1921
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 21
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
65x75
Vurdering