Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Ula med Svenner fyr, morgenstemning

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Ula (Morgenstemning)".

Vurdering
NOK 40 000USD 4 800EUR 3 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 77 000