Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Ula med Svenner fyr, morgenstemning

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Ula (Morgenstemning)".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000 USD 4 800 EUR 3 900

Tilslag NOK 77 000