Olje på lerret
64x99
Signert og datert nede t.h.: BRL. -14
Signert og datert på baksiden av lerretet: Borghild Lærum 1914
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
"Borghild Røed Lærum - En tidlig norsk kubist" Lillehammer Kunstmuseum 19.04.-19.05.1996 og Henie-Onstad Kunstsenter 26.05.-23.06.1966, kat.nr. 8.
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 400–10 800EUR 6 900–8 800