Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Øgaard, Suzanne (1918-2003)
Oppstilling med krukker og frukt 1952

Olje på lerret
51x61
Signert og datert nede t.h.: Suzanne Øgaard 52

Signert og påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Suzanne Øgaard I kjøkken".
Bemalt med blomster i vase på baksiden.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900