Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Øgaard, Suzanne(1918-2003)
Oppstilling med krukker og frukt 1952

Olje på lerret
51x61
Signert og datert nede t.h.: Suzanne Øgaard 52

Signert og påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Suzanne Øgaard I kjøkken".
Bemalt med blomster i vase på baksiden.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00