Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Lund, Liv(1923-1988)
Blond modell 1956

Olje på lerret
67x40
Signert og datert nede t.v.: Liv Lund 1956.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Liv Lund Briskebyvn 22A -Oslo. "Blond modell"".

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000