Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Lund, Liv (1923-1988)
Blond modell 1956

Olje på lerret
67x40
Signert og datert nede t.v.: Liv Lund 1956.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Liv Lund Briskebyvn 22A -Oslo. "Blond modell"".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900

Tilslag NOK 42 000