Wankel-Maseng, Frida(1886-1982)
Olje på lerret
110x82
Usignert
Signert på baksiden, på blindrammen: "Wankel".
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 000–8 400EUR 4 900–6 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Olje på lerret
110x82
Usignert
Vurdering