Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Wankel-Maseng, Frida(1886-1982)

Olje på lerret
110x82
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: "Wankel".

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 000–8 400EUR 4 900–6 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00