Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Wankel-Maseng, Frida (1886-1982)

Olje på lerret
110x82
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: "Wankel".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 000–8 400 EUR 4 900–6 900