Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Slaattelid, Mari (1960-)
N.Y. 2010

Olje på plate
120x101
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Mari Slaatelid 2010 "N.Y"

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 400–10 800 EUR 6 900–8 800

Tilslag NOK 74 000