Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Skogstjern

Olje på lerret
65x63
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000