Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon 1999

Olje på lerret
198x126
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1999"

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 24 100–36 100EUR 19 600–29 400

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00