Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Rose, Knut (1936-2002)
Komposisjon 1999

Olje på lerret
198x126
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1999".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 24 100–36 100 EUR 19 600–29 400