Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Kjær, Anders (1940-)
Sommeren 1969

Akryl på lerret
130x190
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær 1969

Signert på baksiden av lerretet: A. Kjær
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000 USD 12 000–14 400 EUR 9 800–11 800

Tilslag NOK 72 000 med forbehold