Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Kjær, Anders(1940-)
Sommeren 1969

Akryl på lerret
130x190
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær 1969

Signert på baksiden av lerretet: A. Kjær
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 100 000–120 000USD 12 000–14 400EUR 9 800–11 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000