Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Uten tittel 1990

Olje på lerret
85x115
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1990

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 400–10 800EUR 6 900–8 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000