Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Rose, Knut (1936-2002)
Uten tittel 1990

Olje på lerret
85x115
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1990

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 400–10 800 EUR 6 900–8 800

Tilslag NOK 70 000