Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Gullvåg, Håkon (1959-)
Maler

Olje på plate
Diam.: 120 cm
Signert nede t.v.: Gullvåg

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 600–12 000 EUR 7 800–9 800

Tilslag NOK 110 000