Rose, Knut(1936-2002)
Rekonvalesent 1989
Olje på lerret
90x116
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 89
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
CMB 89.5.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 600–12 000EUR 7 800–9 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00