Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Rose, Knut (1936-2002)
Rekonvalesent 1989

Olje på lerret
90x116
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 89
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

CMB 89.5.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 600–12 000 EUR 7 800–9 800