Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Marine 1890

Olje på lerret
55x86
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Kjölet paa ..." 1891 ?

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 15 000