Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Achen, Georg(1860-1912)
Blomstereng med høying i bakgrunnen 1887

Olje på lerret
31x26
Signert og datert nede t.h.: G Achen. 87

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000