Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Achen, Georg (1860-1912)
Blomstereng med høying i bakgrunnen 1887

Olje på lerret
31x26
Signert og datert nede t.h.: G Achen. 87

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 000