Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Aas, Nils (1933-2004)
Fugl 1970

Serigrafi, lysmål
54x45 Motivet: 41x35
Signert og datert nede t.h.: Nils Aas -70

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 29/100. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 5 450