Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Jorde, Lars (1865-1939)
Bekkefar 1923

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 23

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 8 000