Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Beaudin, André Gustave (1895-1980)
La danse 1933

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. v.: A. Beaudin 1933

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 16 000