Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Dukketeater

Olje på lerret
55x46
Signert nede t. v.: Jeanette Deseglise?

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000