Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ukjent, kunstner
Dukketeater

Olje på lerret
55x46
Signert nede t. v.: Jeanette Deseglise?

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000