Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Skoglandskap med elg

Olje på lerret
77,5x124
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 18 000