Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krantz, Nils (1886-1954)
Fra Voss 1938

Olje på lerret
54,5x65,5
Signert og datert nede t.v.: Krantz 38

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "11 Vos O Krants".

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000