Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kaarbø, Ragnhild (1889-1949)
Fra Sjusjøen ved Lillehammer januar 1941

Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbo

Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden på blindrammen.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering