Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Fra Sjusjøen ved Lillehammer januar 1941

Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbo

Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00