Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Sol over fjordlandskap, Holmsbu 1944

Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.v.: Storstein. -44

Påtegnet med tittel og datert, o.a. av kunstneren på baksiden av lerretet: "49 cm x 64 cm alm. g. sn. av L Sol over fjordlandskap. Holmsbu 1944 -104a.
Også påtegnet av kunstneren samme sted: "EM. kl. 4-5".
Påtegnet av kunstneren på ombretten av lerretet: "kl. 17-19 sol".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00