Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Graaveir, Skaane 1916

Olje på lerret
65x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1916.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

? Nr. 17.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 230 000