Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Lennart i skogen 1915

Olje på plate
37x31
Signert og datert, samt påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Märtha Rostad fra Thv. E. 1915.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 20.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 100 000