Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Kumulusskyer over seilskute 1911

Olje på lerret
122x214
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1911.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Skyes in the sea. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000