Diriks, Edvard(1855-1930)
Kumulusskyer over seilskute 1911
Olje på lerret
122x214
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1911.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Skyes in the sea. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000