Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Haustvindar 1962

Fargetresnitt 1962
Lysmål: 44x60
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -62

Påtegnet nede t.v.: tresnitt, eige trykk
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 400