Deberitz, Per(1880-1945)
Fra Telemark 1942
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: P Deberitz. -42.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på plate
60x73
Vurdering