Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Fra Citadelløya 1933

Olje på lerret
97x147
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 33.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000