Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Heiberg, Jean (1884-1976)
Pike ved havebord 1945

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945

Antagelig kunstnerens datter Liv.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000