Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Provence 1919

Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.v.: HS 19

Påtegnet med tittel og årstall på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000