Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fra Provence 1919

Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.v.: HS 19

Påtegnet med tittel og årstall på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 25 000