Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Blomstrende frukttrær 1946

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: R Th -46

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500