Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Rytter og hode

Litografi
Lysmål: 72x58, Motivet: 65x56
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg

Nummerert nede t.v.: 53/90

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 500