Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gullvåg, Håkon (1959-)
Rytter og hode

Litografi
Lysmål: 72x58, Motivet: 65x56
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg

Nummerert nede t.v.: 53/90

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 6 500