Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Sovende kjærlighetspar

Litografi, lysmål
60,5x59 Motivet: 58x57,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede på midten: 12/80

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00