Nerdrum, Odd(1944-)
Sovende kjærlighetspar
Litografi, lysmål
60,5x59 Motivet: 58x57,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede på midten: 12/80
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Litografi, lysmål
60,5x59 Motivet: 58x57,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Vurdering