Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Sovende kjærlighetspar

Litografi, lysmål
60,5x59 Motivet: 58x57,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede på midten: 12/80

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering