Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Tiller, Lars (1924-1994)
Profiler 1980

Olje på plate
40x60
Signert og datert nede tv.: Lars Tiller -80

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000