Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Stømne, Arne(1918-1995)
Møte

Olje på lerret
77x95
Signert nede t.v.: A. St.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, datert 1989 samt påtegnet: Tina i et rom. Signert på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1991 kat.nr. 11.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000