Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Reitan, Elling (1949-)
Filosofens hjemsted 1991

Olje på lerret
41x54
Signert og datert nede t.h.: E. Reitan -91

Tittel oppgitt av kunstneren. Original mahogniramme.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 18 500