Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1987
Litografi
Arket: 75x56,5 Motivet: 58x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -87
Påtegnet nede t.v.: HC
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi
Arket: 75x56,5 Motivet: 58x48
Påtegnet nede t.v.: HC
Vurdering
NOK 4 000