Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1987

Litografi
Arket: 75x56,5 Motivet: 58x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -87

Påtegnet nede t.v.: HC

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 4 000

Tilslag NOK 3 000