Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Rådyr 1978

Bronse
15,5x22
Signert og datert oppe t.h.: Skule W 1978

Relieff.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00