Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Waksvik, Skule (1927-2018)
Rådyr 1978

Bronse
15,5x22
Signert og datert oppe t.h.: Skule W 1978

Relieff.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering