Rian, Johs.(1891-1981)
To kvinner i interiør 1950
Olje på lerret
70x56
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Cros de Cagnes J Rian 1950
Kunstnerforbundet, Oslo 19?, kat.nr. 25.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 320 000