Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Uthaug, Jørleif (1911-1990)
Komposisjon 1969

Litografi, lysmål
35x33,5 Motivet: 33x31
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug -69

Nummerert nede t.v.: 152/215

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 500