Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Komposisjon 1969

Litografi, lysmål
35x33,5 Motivet: 33x31
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug -69

Nummerert nede t.v.: 152/215

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 500