Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Isola

Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58,5
Signert nede på midten: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: 106/180

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 500