Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Isola

Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58,5
Signert nede på midten: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: 106/180

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 500