Nerdrum, Odd(1944-)
Isola
Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58,5
Signert nede på midten: Nerdrum
Nummerert nede t.h.: 106/180
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 500
Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58,5
Nummerert nede t.h.: 106/180
Vurdering
NOK 10 000–12 000