Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Dietrichson, Mathilde (1837-1921)
Guttehode, studie

Olje på lerret
41x34
Signert nede t.v.: Math Dietrichson

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000