Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Guttehode, studie
Olje på lerret
41x34
Signert nede t.v.: Math Dietrichson
Stiftelsen Modums Blaafarveværk, "Mathilde Dietrichson Love Stories", mai-september 2020, kat.nr. 2.
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000