Krøyer, Peder Severin(1851-1909)
Aftenstemning
Olje på plate
27x35
Usignert
Påtegnet på baksiden: P.S. Krøyer. Solgt ved Auktionen i hans Bo December 1910.
Blaafarveværket 1992.
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00