Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Mortensen, Richard (1910-1993)
Komposisjon 1966-68

Serigrafi
Lysmål: 54x35
Signert og datert nede t.h.: Richard Mortensen 1966-68

Nummerert nede t.v.: 62/75
Påtegnet med tittel på baksiden

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–4 000